Usługi

ponad

3000

zadowolonych klientów

minimum

5 lat

gwarancji na instalacje

Posiadamy doświadczenie w obsłudze klientów zarówno prywatnych, jak i instytucjonalnych. Nie zależnie od tego czy budujesz dom, planujesz modernizacje istniejącego, jesteś rolnikiem, czy przedsiębiorcą – dostosujemy naszą ofertę do twoich potrzeb.

Klient indywidualny
Klient instytucjonalny

Nasze usługi

Zapewniamy kompleksowość naszych usług i obsługę klienta od A do Z. Nie musisz znać się na energetyce aby przeprowadzić termomodernizację twojego budynku przystępnym kosztem. Nasza firma zapewni ci całą wiedzę jaką potrzebujesz na każdym etapie przedsięwzięcia. Pomożemy porównać warianty, oszacować oszczędności i podjąć decyzję o rodzaju inwestycji.

Doradztwo

Sposobów na zwiększenie wydajności energetycznej budynku jest wiele. Ułatwiamy podejmowanie decyzji, porównywanie wariantów i pomagamy dobrać rozwiązania optymalne finansowo oraz jakościowo.

Audyt energetyczny

Wykonanie oceny energetycznej budynku jest niezbędnym elementem pozyskania dotacji. Nasi certyfikowani audytorzy przeprowadzą ją dla ciebie, a następnie dobiorą najbardziej efektywny rodzaj termomodernizacji.

Dobór dotacji

Możliwości pozyskania finansowania jest dużo. Jako doświadczeni specjaliści posiadamy aktualne informacje o ich rodzajach i w zależności od typu inwestycji pomagamy dobrać odpowiedni program.

Wniosek o dotacje

Szeroko zakrojone wymogi sprawiają, że wypełnienie wniosku stanowi nie lada wyzwanie. Doświadczenie pokazuje, że są one znacznie częściej rozpatrywane pozytywnie kiedy wypełniają je specjaliści.

Dobór urządzeń

Na rynku obecni są liczni dostawcy urządzeń, instalacji i materiałów. Panele fotowoltaiczne, pompy ciepła, kotły, okna, materiały dociepleniowe - nie zależnie od rodzaju pomożemy ci dobrać produkty najlepszej jakości.

Instalacja urządzeń

Zapewniamy kompleksową obsługę klienta od A do Z. Nasi pracownicy zainstalują odpowiednio dobrany rodzaj instalacji, czy docieplenia. Gwarantujemy bezawaryjną i bezobsługową pracę naszych realizacji.

Jak działamy?

Poznaj proces obsługi klienta

Korzyści z wyboru naszej firmy

Obsługa od A do Z

Na rynku wyróżnia nas kompleksowość naszych usług. Przeprowadzimy cię przez cały proces i doradzimy najlepsze rozwiązania na każdym etapie.

Gwarancja Satysfakcji

Zapewniamy bezpłatną 5-letnią gwarancję na realizowane przez nas instalacje z możliwością wydłużenia okresu ubezpieczenia.

10 Lat Doświadczenia

Nasz zespół składa się ze specjalistów z wieloletnim i wielopłaszczyznowym doświadczeniem. Zapewniamy merytoryczne i profesjonalne wsparcie dzięki fachowej wiedzy jednych z najlepszych w tej dziedzinie ekspertów.

Innowacje

Nie bez powodu siedziba naszej firmy mieści się w Krakowskim Parku Technologicznym. Od 10 lat kreujemy innowacje, promujemy najkorzystniejsze rozwiązania i prowadzimy szkolenia dla klientów instytucjonalnych.

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń pod numer:
12 307 12 34

Lub wypełnij formularz:

Nasi doradcy opowiedzą ci o najnowszych aktualizacjach
i  dopasują właściwy program dofinansowania do twojej inwestycji

Scroll to Top