O nas

Zaufało nam już ponad
3000 klientów

Jesteśmy firmą doradczą w dziedzinie energetyki i źródeł odnawialnych niezależną od innych spółek energetycznych.

Wierzymy, że poprawa wydajności energetycznej budynków jest kluczem do sukcesu w walce ze stale rosnącym zanieczyszczeniem powietrza w Polsce. 

Zmniejszamy emisję toksyn do atmosfery i poprawiamy status ekonomiczny naszych klientów. Dla was to niższe rachunkami za ogrzewanie. Dla nas wszystkich to czyste powietrze. Razem kreujemy przyszłość przyjazną dla człowieka i środowiska.

Zobacz obszary specjalizacji

Jak działamy?

Poznaj nasz
kodeks zasad

Nie podlegamy żadnym innym firmom ani organizacjom, co pozwala nam na w pełni obiektywne doradztwo.

Nie poprzestajemy na istniejących już rozwiązaniach, lecz dążymy do stałego rozwoju nowych, tak aby zapewnić jeszcze większą satysfakcję naszym klientom.

Wszystkie informacje otrzymane od naszych klientów uznajemy za poufne. Są one wykorzystywane jedynie przez nas, nie udostępniamy ich żadnym firmom zewnętrznym bez uzyskania zgody klienta.

Dokładnie wyjaśniamy klientom zasady współpracy z naszą firmą, tak aby uniknąć niepotrzebnych nieporozumień. Ponadto szczegółowo odpowiadamy na każde pytanie związane z projektem u danego klienta, jeżeli tylko nie narusza ono prywatności innych klientów lub dobra naszej firmy.

Naszą pracę wykonujemy z największą dokładnością zapewniając jednocześnie indywidualne podejście do każdego naszego klienta.

10

Lat doświadczenia

Gdzie działamy?

Cała Polska

Działamy głównie na obszarach województw położonych w Polsce Południowej, gdzie pozostajemy w stałej współpracy z jednostkami samorządowymi. Naszą działalnością obejmujemy jednak całą Polskę i chętnie docieramy także do klientów z innych części kraju. Co więcej, nie zamykamy się także na projekty położone za granicą. Mamy już za sobą udane realizacje na terenie Francji!

Scroll to Top